
Прикраси із золота вишукані і красиві. Часто це подарунки до урочистих і знаменитих дат, тому зберегти їх первозданну красу — означає зберегти не тільки прикраси, а й любов і тепло дарувальника коштовних виробів.
Як же правильно доглядати за золотими кільцями, сережками, браслетами, підвісками та іншими виробами?
По-перше, перед тим як приступити до виконання прибирання, миття посуду або іншої домашньої роботи, що вимагає застосування хімічних засобів і води, слід зняти прикраси. При прибиранні можна випадково подряпати улюблене колечко. Також очищаючі засоби можуть завдати шкоди золоту, залишивши на ньому плями, змінивши колір або навіть частково зруйнувавши метал.
Це ж правило діє при використанні кремів і мазей. До їх складу, буває, входить ртуть, яка дуже несприятливо впливає на благородний метал.
По-друге, зберігати золоті кільця, сережки, ланцюжки, кулони бажано в спеціальних скриньках або коробочках, оберігаючи їх від прямого сонячного світла, перепаду температур і попадання вологи. Особливо це стосується прикрас з дорогоцінними каменями. До речі, шкатулки можуть бути додатковим прикрасою туалетного столика прекрасної леді.
По-третє, періодично всі золоті ювелірні вироби слід піддавати чищенню. Золоті прикраси можна очистити від забруднень декількома способами.
Наприклад, щоб освіжити вигляд і блиск прикрас, можна ненадовго опустити їх в підсолоджену воду, а потім протерти фланеллю або іншою м’якою тканиною.
Інший спосіб рекомендує забруднені золоті прикраси залишити на деякий час в розчині рідини для миття посуду, періодично струшуючи ємність.
Повернути блиск допоможе мильний розчин з крапелькою нашатирного спирту. Після обробки виробів їх потрібно промити чистою водою і дати висохнути.
В золотих кільцях з дорогоцінними каменями і складними переплетеннями, а також в перснях дуже часто накопичується бруд і пил під оправою каменю. Не варто використовувати гострі предмети для чистки, щоб не подряпати поверхню прикраси. Краще застосувати наступний спосіб. Ватною паличкою, змоченою в гліцерині або спиртовому розчині, ретельно протерти сам камінчик, оправу навколо нього і під ним. Потім шматочком м’якої тканини відполірувати кільце або перстень.
Якщо улюблена прикраса з дорогоцінного металу сильно забруднена або довгий час її не носили, чистку можна доручити фахівцям, які є в багатьох ювелірних салонах.
При дотриманні всіх нехитрих правил догляду, ваші улюблені прикраси із золота прослужать довго і будуть радувати своєю красою.
Переглянути попередні новини:
- Прийшла весна: час перетворити садову ділянку в квітучий сад!
- Як правильно купляти одяг через інтернет?
- Незвичайні люстри і світильники своїми руками
- В’язання як спосіб релаксації для жінок
- Біг як ефективний засіб для краси і здоров’я
Кількість переглядів: 63
1 отзыв
Анастасия пишет:
04 Апр 2015
В моей коллекции уже достаточно много украшений. Что можно сказать, украшения достойного качества и интересного дизайна, при этом, особого ухода и не требуют. Очень редко я полирую украшения в домашних условиях и все!!!