
Фраза: «Ми всі вчилися потроху, чого-небудь і як-небудь …» — дуже точно описує вивчення англійської мови багатьма нашими співгромадянами. Спочатку в школі, потім в інституті … І що на виході? Хау ду ю ду? Якщо досі про англійську ви думали: «Не погано було б знати, але …», то ось вам причини, через які варто нарешті взятися за цю мову. Вибирайте на свій смак, можна навіть не одну.
1. Підвищення «вартості» на ринку праці. Якщо проаналізувати пропозиції роботодавців на будь-якому сайті з пошуку роботи, то можна помітити різницю в оплаті праці фахівців. Так, зарплата секретарів зі знанням англійської та без, оного рівня, відрізняється в півтора-два рази. А є вакансії, де без мови ваше резюме навіть не будуть розглядати. Що вже говорити про пропозиції роботи, викладених англійською. Ви навіть не зможете дізнатися, що саме вам не світить, так як не прочитаєте про «золоті гори», обіцяних роботодавцем. Загалом, знання англійської скоро буде прирівняно до вміння читати, писати і не бояться комп’ютера.
2. Тренування пам’яті. Чим більше навантажуєш пам’ять, тим краще вона працює. Мозок можна накачувати, як і будь-які м’язи. Так чому б не за допомогою заучування англійських слів?
3. Читання геніїв в оригіналі. Читаючи книги в перекладі, ти як би дивишся очима перекладача на сюжет. Крім того, переклади бувають хороші і не дуже. І не факт, що тобі дістався хороший. А побути з автором і його героями тет-а-тет можна тільки, розуміючи мову оригіналу.
4. Перегляд фільмів без перекладу. Моя подруга довгий час вивчала англійську. І самостійно, і з викладачем, і на курси ходила. І завжди це для неї було тортурами, все через «не хочу». Ну і результат відповідний — мови вона не знала. Зрештою, діагностувала у собі «ідіосинкразію» до (іноземної) мови і заспокоїлася. А недавно я зустріла подругу і здивувалася: вона щебетала англійською по телефону без запинки. Як? Виявилося, що пару років тому «підсіла» на якийсь англомовний сайт. Ось так і примирилася з нелюбом мовою.
5. У відпустці спілкуватися на мові місцевих жителів. Якщо їдеш відпочивати за кордон, є велика ймовірність швидше «порозумітісь» з місцевими жителями, якщо будеш знати англійську. Або доведеться зображати з себе глухонімого, на пальцях показуючи, чго хочеш. У англомовних туристів велика маневреність руху, ніж просто гуляти навколо готелю.
6. Читання спеціальної літератури. Якщо не хочеш чекати, коли хтось перекладе потрібну книгу по твоїй спеціальності, то доведеться вчити. Крім того, як правило, через рік-два (середньостатистичний термін підготовки та перекладу на російську) інформація вже істотно застаріває. Спеціалізовані інтернет-ресурси теж в основному на англомовні. Знання мови (навіть часткове) суттєво розширює можливості отримання інформації. У тому ж інтернеті матеріалів англійською на порядок більше, ніж російською.
7. Спілкування з партнерами по бізнесу. Якщо компанія іноземна, то, швидше за все, 90% будь-якого спілкування (і вербального, і письмового) можливо виключно англійською. А поїздки у відрядження до партнерів? А участь в робочих конференціях? Все пройде мимо, якщо не знаєш мови.
8. Розширення кола спілкування. Інтернет розширив можливості зв’язку, тепер можна спілкуватися незалежно від географічного положення співрозмовника. Інша справа, якою мовою? Знання англійської допомагає знайти друзів і розширити коло знайомств.
9. Просто подобається вчити мови. Чи є у тебе хобі? Може, марки збираєш або сірникові коробки? Гарне хобі — вчити іноземну.
10. Говорити мовою предків. Інша моя подружка вчиться на психолога, отримує вже третю освіту. Нещодавно в інституті дали завдання: скласти генограмму свого роду. Вона почала розпитувати бабусь і дідусів на предмет родичів і з’ясувала, коріння по материнській лінії простяглися в бік Англії. Тепер ось вчить англійську. Хоче відвідати родичів в Лондоні і говорити з ними англійською.
11. Можливість заробити. Якщо вчиш мову для розуміння спеціальної літератури (див. пункт 6), то потім вже можеш зробити добру справу для які не володіють. Тобто перекласти текст, лист, реферат і т.д., та ще гонорар отримати за це. Так поступив один мій знайомий, спочатку читав літературу для себе, а потім її ж перекладав для інших. Чим не спосіб прогодуватися?
12. Заміж за іноземця. Можливо, розчарувавшись у місцевих чоловіках, ти звернула свій погляд на чоловіків закордонних. Але як зрозуміти один одного без слів, якщо в розпорядженні у вас тільки комп’ютер та інтернет?
Є багато способі вичити англійську мову. Щоб їх знайти достатньо в будь-якій інтернет-пошуковій системі набрати: быстрый курс английского языка, і перед вами постане безліч різноманітних ресурсів з вивчення англійської мови. Який саме курс та метод вибрати залежить тільки від вас. Головне бути настирливим і не зупинятись, адже досконало вивчити англійську мову за кілька днів неможливо.
Переглянути попередні новини:
- Як стати впевненішим в собі
- Чи потрібні Вам курси ораторської майстерності?
- Жінка і бізнес
- Як правильно написати резюме?
- Сім’я або робота — що вибрати?
Кількість переглядів: 2 002
отзывов (2)
disgusted пишет:
03 Дек 2016
останній пункт для проституток, і не розповідайте, що це не так
Viktoria пишет:
05 Дек 2016
Походу у вас параноя